У місті Сміла Черкаської області немає власного наркодиспансеру, а між тим, проблема наркотичної залежності в місті стоїть досить гостро. Тепер стало можливим пройти кваліфіковане комплексне лікування від наркотиків в Смілі. Для цього місцевим жителям, які потребують отримання допомоги, потрібно лише подзвонити в міську філію Всеукраїнського реабілітаційного центру «Рецена».

Лікування від наркотиків в Смілі: робота з наркозалежними

Лікування наркоманії в Смілі, в реабілітаційному центрі «Рецена» проходить комплексно. Фахівці наполягають на госпіталізації пацієнтів, підкреслюючи важливість тимчасової ізоляції від звичного оточення і занурення наркозалежної людини в здорове терапевтичне співтовариство.

Наркодиспансер в Смілі створює для своїх хворих максимально комфортні умови проживання, що сприяють швидкому фізичному відновленню і психологічній реабілітації.

Медичну допомогу пацієнтам надасть грамотний нарколог в Смілі – фахівець високого рівня кваліфікації. Використовуючи методи біологічної та медикаментозної детоксикації, вітамінотерапію, спорт, доктор швидко і безболісно виведе наркозалежного з важкого стану ломки, поліпшить його фізичне самопочуття. В результаті, людина позбавляється від хімічної залежності від наркотичних речовин.

Психологічна реабілітація наркозалежних пацієнтів в центрі «Рецена» здійснюється за допомогою програми «12 кроків». Колективні психотерапевтичні заняття під керівництвом професійного психолога допомагають усвідомити необхідність лікування, сформувати правильні мотивації, навчитися нести відповідальність за скоєні вчинки і події власного життя, взаємодіяти в колективі.

Корекція поведінкової моделі, виявлення і усунення внутрішніх причин, що спровокували розвиток залежності, здійснюється за допомогою методів Генштальд-терапії, поведінкової психотерапії, трудотерапії та арт-терапії.

Також пацієнти ведуть особливі зошити, де описують події свого життя, внутрішні емоції, проблеми, вчинки, скоєні в результаті вживання наркотиків. Цей своєрідний щоденник сприяє переоцінці цінностей, емоційного очищення, усвідомлення згубної дії наркотичної залежності і необхідність позбавлення від неї.

Лікування наркоманії в Смілі

Важливо наповнити життя пацієнта новими справами, інтересами, захопленнями, дати можливість самореалізації. Для цього в центрі проводяться тренінги, лекції, семінари, майстер-класи, культурні, освітні, спортивні заходи.

Наркодиспансер в Смілі: робота з близькими наркозалежного

Співробітники центру «Рецена» переконані в тому, що часто, причиною наркоманії стають сімейні проблеми, відсутність довіри і розуміння між близькими людьми. Тому наркологічний центр в Смілі «Рецена» активно працює над відновленням сімейних цінностей, нормалізацією відносин між наркозалежним пацієнтом і рідними йому людьми. У центрі регулярно проводяться батьківські дні, сеанси сімейної психотерапії. Крім того, психологи центру окремо працюють з кожним з членів сім’ї своїх пацієнтів, проводять для них окремі лекції та тренінги, спрямовані на позбавлення від співзалежності.

Часто родичі наркозалежних не знають як правильно поводитися з людиною в тих чи інших ситуаціях, як переконати в необхідності лікування від наркоманії і т.д. Співробітники центру готові надати кваліфіковану допомогу! Ми пропонуємо своїм пацієнтам такі послуги, як примусове лікування наркотичної залежності, виклик нарколога на дім. Крім того, діє безкоштовна лінія телефонних консультацій від профільних фахівців центру.

ВИ ВТОМИЛИСЯ ВІД ЗАЛЕЖНОСТІ?

Ми маємо рішення! Телефонуйте! Працюємо 24/7

+38 (096) 381-36-70

+38 (095) 014-07-32

Безкоштовна консультація та запис на прийом

Насколько публикация полезна?

Нажмите на звезду, чтобы оценить!

Рейтинг 0 / 5. Кількість голосів: 0

Голосів поки немає! Будьте першим, хто оцінить цю публікацію.

Наші фахівці готові допомогти!

Телефонуйте

З питань лікування наркоманії звертайтесь за телефонами +38096-381-36-70
+38095-014-07-32