Реабілітаційний центр у Львові «Рецена» – це незвичайний лікувальний заклад для лікування наркоманії у Львові наркозалежних. Тут мова йде не тільки про призначення препаратів і знаходженні пацієнтів на лікарняних ліжках, а комплексному лікуванні і відновленні людини у фізичному і психічному відношенні.

ВИ ВТОМИЛИСЯ ВІД ЗАЛЕЖНОСТІ?

Ми маємо рішення! Телефонуйте! Працюємо 24/7

+38 (096) 381-36-70

+38 (095) 014-07-32

Безкоштовна консультація та запис на прийом

Лікування наркоманії Львів ціна

ПослугаЧасВартість
Реабілітація сольових наркоманів28 дніввід 8000 грн.
Виклик нарколога додому (зняття ломки вдома)від 2000 грн.
Детоксикація організму від наркотиків1 добавід 2000 грн.
Медикаментозне лікування залежності від метадонувід 2100 грн.
Підшивка від наркотиківвід 7000 грн.
Амбулаторне лікування наркоманіївід 1700 грн.
Лікування жіночої наркоманії28 дніввід 9000 грн.
Терапія наркоманії (психотерапія наркоманії)від 1000 грн.
Кодування від наркотиків (гіпноз)від 2300 грн.
Лікування амфетамінової залежності (від амфетаміну)від 2300 грн.

*Ціни на лікування уточнюйте при консультації з фахівцем.

Особливості наркологічного центра “Рецена”

препарати для лікування наркотичної залежності«Рецена» – це дивовижний проект, фахівці якого займаються просвітницькою діяльністю, успішно спілкуючись з молоддю, і одночасно борються з наркоманією, алкоголізмом та ігроманіею, лікуючи людей з небезпечною залежністю. Мета програми – запобігти поширенню захворювання в Україні і надати підтримку і лікування наркозалежним, людям котрі страждають від наркоманії. Тут дбають про зручності, сприятливу, доброзичливу атмосферу та намагаються виключати будь-які стресові ситуації. В таких умовах наркозалежному простіше заспокоїтися і налаштуватися на ефективну терапію.

 

 

Існує багато філій даного центру, які розташовуються в різних містах України. Кожна з них знаходиться в районах з гарною екологією, відповідає нормам і надає комфортні умови для своїх хворих.

Лікування від наркоманії Львів

Наркотична залежність – страшна хвороба, яка впливає не тільки на фізичний стан людини, а й позбавляє його духовності, сім’ї, близьких, порушує всі відносини і замінює наявні в життя цінності ілюзорною ейфорією. Позбавлення від цього захворювання – завдання непросте.

Лікування наркоманії у Львові проводиться по ефективній програмі «12 кроків», що включає ряд методик.

  • детоксикація організма від наркотичних речовин;
  • комплексна реабілітація;
  • консультація нарколога в Львові;
  • лікування наркозалежності;
  • кодування від наркотиків.

Умови лікування від наркотичної залежності

Пацієнтів та їхніх родичів попереджають, що лікування повинно проводитися в умовах центру, тут хворому доведеться провести від 28 днів до півроку в залежності від стану залежного від наркотиків.

Важливим плюсом роботи центру є те, що терапія і діагностика стану наркомана проводяться конфіденційно, в наркологічному центрі «Рецена» не прийнято розголошувати будь-яку інформацію про пацієнта (анонімне лікування).

Тут хворому надається перша допомога, за роботу береться досвідчений нарколог у Львові. Організм пацієнта позбавляють від наркотичних речовин. Але це лише верхівка айсберга.

Лікування наркоманії у ЛьвовіДалі слід відновлювальна терапія, з наркозалежними працюють: психолог, психіатр, арт-терапевт. Підопічні центру заводять спеціальні зошити, в яких виконують певні завдання.

Оцінюючи результат, фахівці з’ясовують те, що турбує наркозалежного. До уваги беруться всі аспекти: відносини в родині до і після залежності, до чого привів прийом наркотиків, чи є у пацієнта друзі або це коло вже складається виключно з наркоманів і інше.

Крім того, заводяться зошити для профілактичних заходів, покликаних унеможливлювати зриви. Вивчаючи різні ситуації, фахівці з’ясовують, що ж провокує пацієнтів.

У центрі працюють як професійні фахівці – психологи, арт-терапевти, консультанти з хімічної залежності, наркологи, так і волонтери – колишні наркозалежні, яким вдалося позбутися згубної пристрасті. Вони мають досвід і знають, як можна протистояти спокусам.

Допомога сім’ї та – лікування наркозалежних Львів

Фахівці «Рецени» впевнені, що підтримка рідних і близьких людей значно полегшує процес терапії. Але, на жаль, родичі наркозалежних, в більшості випадків, не знають, як себе вести з ними і нерідко тільки погіршують ситуацію, чинячи тиск або ж перестаючи спілкуватися. Крім того, після терапії, вони нерідко виявляють недовіру, що призводить до зриву пацієнта, що пройшов тривалу терапію.

Тому в центрі пропонують курс психологічної допомоги і для родичів, що виявляються в ролі співзалежних. Їм допомагають прийняти думку про те, що їх близький і рідний чоловік став наркоманом, але при цьому, йому не обійтися без їх допомоги. Для цього з рідними проводять консультації тренінги, вечори.

Яких результатів вдається домогтися, відгуки?

Лікування від наркотичної залежності і в інших філіях «Рецени» дає позитивні результати. За статистикою, багато хто з пацієнтів забувають про залежність, повертаються до здорового життя. Вони налагоджують відносини з рідними, заводять сім’ї і знаходять роботу. Деякі колишні наркомани залишаються в центрі і працюють консультантами. Вони отримують другий шанс і правильно їм розпоряджаються.

лікар-нарколог відповість на питання

Приватні наркологічні клініки Львів?

Питання з приводу пошука пріватних наркологій та лікарів-наркологів з Львова задають доволі часто "
порадьте хорошого нарколога". Для того щоб порадити вам фахівця в сфері наркології звертайтесь за номерами:
+380 (96) 381 36 70
+380 (95) 014 07 32

Примусове лікування наркоманії, це можливо?

Примусове лікування наркоманії в Україні проводиться тількі за рішенням суду та в державних установах. Для того щоб отримати рекомендації по реабілітації залежної людини в котрої нема бажання змінювати своє життя, телефонуйте:
+380 (96) 381 36 70
+380 (95) 014 07 32

Солі це?

"Солі" у контексті наркотиків, зазвичай, відносяться до синтетичних наркотичних речовин, які часто називають "батсолі" (від англійського "bath salts"). Це група психоактивних речовин, які можуть мати стимулюючу, галюциногенну та психотоміметичну дію, а також потенційно небезпечні побічні ефекти.

Солі наркотичні, зазвичай, складаються з різних хімічних сполук, і їх склад може суттєво відрізнятися. Їх можуть продавати як легальні або синтетичні альтернативи більш відомим наркотикам, таким як метамфетамін або екстазі.

Солі наркотичні можуть викликати різноманітні негативні психологічні та фізичні ефекти, включаючи тривожність, безсоння, галюцинації, паранойю, агресію та інші серйозні психічні розлади. Вони також можуть призвести до підвищеного артеріального тиску, серцевих проблем та інших фізичних ускладнень.

Солі наркотичні є незаконними в більшості країн і можуть представляти серйозну загрозу для здоров'я. Тому важливо уникати їх вживання та, якщо у вас є підозри щодо їх наявності чи вживання в вашому оточенні, звернутися до відповідних правоохоронних органів чи медичних служб для отримання допомоги та інформації.
Якщо ви помітили у родних проблемми з залежністью, не гайте час та телефонуйте:

+380 (96) 381 36 70
+380 (95) 014 07 32

ВИ ВТОМИЛИСЯ ВІД ЗАЛЕЖНОСТІ?

Ми маємо рішення! Телефонуйте! Працюємо 24/7

+38 (096) 381-36-70

+38 (095) 014-07-32

Безкоштовна консультація та запис на прийом

Насколько публикация полезна?

Нажмите на звезду, чтобы оценить!

Рейтинг 4.9 / 5. Кількість голосів: 461

Голосів поки немає! Будьте першим, хто оцінить цю публікацію.

Наші фахівці готові допомогти!

Телефонуйте

З питань лікування наркоманії звертайтесь за телефонами +38096-381-36-70
+38095-014-07-32