Алкоголізм … Сьогодні від цього підступного захворювання, що руйнує тіло і душу, в Україні щорічно помирає 40 тис. чоловік. І це тільки лише офіційна цифра, яка насправді може виявитися в 10 разів більшою! За даними Міністерства охорони здоров’я, в більшості випадків причиною смерті українців, що пристрастилися до спиртного, є кардіопатія, отруєння або нещасний випадок в стані алкогольного сп’яніння. І хоча українське суспільство намагається всіляко протистояти цьому масштабному медико-соціально-психологічному захворюванню (обмеженнями в рекламі, профілактичною роботою в молодіжному середовищі, підвищенням цін на алкоголь), прикладені зусилля мають короткочасний і лояльний характер. Так, лікування залежності від горілки в Одесі необхідно багатьом людям, які стоять на обліку або марно намагаються кинути пити самостійно.

Лікування алкоголіків в Одесі

Лікування наркоманії в Одесі

Реально зіткнувшись з проблемою алкозалежності, далеко не кожна людина захоче зізнатися в цьому оточуючим. Когось відлякує момент засудження, хтось не хоче втратити роботу, ну а комусь не вистачає сили духу. В результаті стан погіршується, чоловік втрачає здатність тверезо оцінювати все, що відбувається навколо, псуються взаємини з сім’єю. Одна стадія алкогольної залежності плавно перетікає в іншу. В такому стані без професійної медичної та психологічної підтримки алкоголіку вже не обійтися. Допомогти вийти з тривалого запою, організувати детоксикацію і психологічну реабілітацію з подальшою соціалізацією готові фахівці реабілітаційного центру «Рецена». Цей центр існує з 2004 року і вже допоміг сотням алкозалежним знайти віру в свої сили почати нове життя.

Як лікують від залежності від алкоголю в Одесі в «Рецене»?

Лікування алкоголізму в Одесі, що проводиться експертами по хімічної залежності центру «Рецена», засноване на програмі «12 кроків». Вона передбачає поетапне духовно-психологічне відновлення і формування сильної особистості, яка зуміє вирішувати життєві труднощі без алкоголю.

Спочатку пацієнтові необхідно очистити свій організм від залишків спирту і подолати фізичний потяг до алкоголю. Чи впорається з цим нелегким завданням індивідуально підібрана лікарем-наркологом процедура детоксикації.

У процесі психологічної реабілітації психологи центру використовують різні формати роботи (колективні та індивідуальні заняття, бесіди, психотренінги). Заняття проводяться за участю родичів пацієнта, які часто також потребують підтримки і поведінкової корекції як співзалежні особи. Знову адаптуватися в соціумі і самореалізуватися реабілітантами допомагають волонтери та соцпрацівники.

В «Рецене» до вирішення проблеми алкоголізму підходять системно. При цьому вам не гарантуватимуть диво-ефект за кілька тижнів. Побороти залежність від спиртного непросто, необхідно докласти багато часу, сил, бажання – і тоді позитивні результати не змусять себе довго чекати!

ВИ ВТОМИЛИСЯ ВІД ЗАЛЕЖНОСТІ?

Ми маємо рішення! Телефонуйте! Працюємо 24/7

+38 (096) 381-36-70

+38 (095) 014-07-32

Безкоштовна консультація та запис на прийом

Насколько публикация полезна?

Нажмите на звезду, чтобы оценить!

Рейтинг 0 / 5. Кількість голосів: 0

Голосів поки немає! Будьте першим, хто оцінить цю публікацію.

Наші фахівці готові допомогти!

Телефонуйте

З питань лікування наркоманії звертайтесь за телефонами +38096-381-36-70
+38095-014-07-32