Зараз внаслідок швидкого ритму життя, різноманітних проблем, пов’язаних із роботою, сімейних скандалів, а також постійних переживань багато людей починають періодично вживати спиртні напої. Ці люди таким методом намагаються позбутися напруженого та стресового стану, вирішити (як вони вважають) власні проблеми. Однак вони не розуміють, що у них активно розвивається алкогольна залежність. І усунути проблему може лише лікування алкоголізму Лубни у спеціалізованому медичному центрі.

Зміст:

ВИ ВТОМИЛИСЯ ВІД ЗАЛЕЖНОСТІ?

Ми маємо рішення! Телефонуйте! Працюємо 24/7

+38 (096) 381-36-70

+38 (095) 014-07-32

Безкоштовна консультація та запис на прийом

Лікування алкоголізму ціни

ПослугаЧасВартість
Лікування алкоголізму  (клініка для алкозалежних).28 дніввід 2000 грн.
Лікування від алкоголізму Лубни (амбулаторно).від 1500 грн.
Гарячий укол від алкоголізму.3 міс.від 2000 грн.
Кодування від алкоголізму ціна.від 2000 грн.
Прокапатись від алкоголю.від 1000 грн.
Наркологічна клініка Лубни (амбулаторка).1 добувід 2000 грн.
Кодування від алкоголізму Лубни ціна (укол).від 2000 грн.
Підшивка від алкоголю Лубни.від 2000 грн.
Лікування від алкоголю (вдома).від 2500 грн.
Алкоголізм лікування Лубни (онлайн).від 2000 грн.
Кодування методом Довженка.
від 2500 грн.
Виведення запою вдома Лубни.від 2000 грн.
Кодіровка від алкоголю.від 1000 грн.
Лазерне кодування від алкоголізму Лубни цінавід 2500 грн.
Кодування від алкоголізму (на дому).від 2500 грн.
Виведення з запою в Лубнах.від 1000 грн.

***Вартість на Лубни лікування алкогролізму в Лубних дізнавайтесть при консультації по телефону +380 (96) 381 36 70; +380 (95) 014 07 32 (цілодобово 24/7.)

З яких причин може розвиватися алкогольна залежність?

Лікування алкогольної залежності Головне джерело, через яке може розвиватися алкогольна залежність – це часте зловживання спиртними напоями. Алкоголь здатний негативно впливати на внутрішні органи, весь організм загалом.

Нижче опишемо основні чинники розвитку алкоголізму в людини:

 1. Психологічні. Напої, що містять у складі спирт, здатні активно пригнічувати нервову систему людини. На початкових етапах розвитку цивілізації розпивання алкогольних напоїв на самоті було майже рідкісним явищем. Але сьогодні зловживання алкоголю на самоті вважається повсякденним процесом. Зараз люди, які є слабшими і менш організованими, найчастіше випивають спиртне для позбавлення стресового стану. Слабкий характер, нерішучість, деструктивні особливості людини – це все вважається позитивним підґрунтям розвитку алкоголізму. І лише комплексний курс терапії від алкоголю допоможе виправити ситуацію.
 2. Фізіологічні. Існує таке поняття як генетична схильність. Якщо в людини закладено генетично потяг до спиртних напоїв, оскільки його батьки активно випивали алкоголь, у нього теж розвиватиметься дане захворювання. У такій ситуації бажано на ранніх етапах провести кодування від алкоголю, запропонувати людині екстрену допомогу.
 3. Соціальні. Якщо в людини збільшується стрімко фінансове благополуччя, також у нього зростає кількість спиртних напоїв, що вживаються. Приблизно 50% жінок, а також 10% чоловіків, які мають другу половинку п’яницю, теж починають регулярно вживати алкогольні напої. Крім того, алкоголізм може активно розвиватися через різноманітні традиції в сім’ї.

Це лише частина причин, через які розвивається алкогольна залежність. Але в кожному випадку хворому потрібно звернутися негайно в наркологічний центр, де йому будуть запропоновані різні методи лікування алкоголізму, психологічна підтримка фахівців.

Основні ознаки розвитку алкогольної залежності

Багато лікарів кажуть, що вживання алкоголю негативно впливає на роботу внутрішніх органів, наприклад, шлунка, серця, печінки тощо. Оскільки в спиртних напоях є етанол, він здатний стрімко засвоюватись у травній системі, не давати можливості засвоюватися корисним речовинам. Крім того, етанол може в рази прискорювати попадання токсинів у кров’яний потік, і після цього у головний мозок, де активно взаємодіє з нервовими клітинами.

Підсумок наступний: описані вище процеси призводять до фізичної, психологічної алкогольної залежності. При не виконанні виведення з запою Лубни, не прохідності комплексного обстеження та лікування найчастіше виявляються такі ознаки:

 1. Знижується чи втрачається контроль вжитих алкогольних напоїв, сильно змінюється поведінка людини у гірший бік.
 2. Погіршується загальний стан пацієнта, відбувається швидке отруєння токсинами організму.
 3. Людина часто забуває про те, що було вчора, коли вона почала випивати алкоголь.

Крім цього, у хворого може розвиватися «синдром відміни»: він поводиться вкрай погано, дратівливо, нервово.

Які є методики лікування алкоголізму?

Наразі будь-яка наркологічна клініка в Україні використовує різноманітні види кодування від алкоголізму, а також лікування залежності. Серед цих методик варто виділити такі види:

 1. Кодування. Цей спосіб здатний викликати сильну відразу до алкоголю. Після того, як проводиться лазерне кодування від алкоголізму або інші види такого методу лікування, навіть мінімальна доза спиртного напою спричиняє сильне отруєння. Кодування може працювати значно ефективніше, якщо з ним проводиться лікування за допомогою лікарських препаратів.
 2. Медикаментозне лікування алкоголізму. Спочатку хворий дає власну згоду на проходження курсу лікування. Курс терапії відбувається за допомогою лікарських препаратів, які несумісні з алкоголем. Введення засобу виполянеться з урахуванням тих показань, які дає лікар. При цьому пацієнт регулярно перебуває під наглядом лікарів. Спочатку використовуються препарати, що виводять із організму токсини і очищають кров від етанолу. Повноцінний курс терапії, залежно від стадії хвороби, триває від 5 днів до місяця. Це може бути підшивання від алкоголізму, а також інші види медикаментозного лікування.
 3. Психологічне лікування. Перед тим, як проводиться лікування алкоголізму, хворий усвідомлює свою проблему. Тривале вживання алкоголю негативно впливає на людську психіку, емоції пацієнта. Щоб вирішити цю проблему, потрібна допомога психолога, психотерапевта. У таких випадках  пропонує хворим різноманітні види лікування, наприклад, групове, індивідуальне тощо.

Лікування жіночого алкоголізму та чоловічого нормалізує стан хворого, дає змогу отримати тривалий ефект.

Як відбувається лікування алкоголізму м.Лубни?

Для нормалізації загального стану пацієнта клініка алкогольної залежності виконує такі процедури:

 1. Виведення із запою на дому або в медичному центрі. Після цього пацієнт лягає до клініки.
 2. На наступному етапі проводиться діагностика. Нарколог розмовляє з хворим, призначає проходження комплексного обстеження, здачу аналізів. Потім лікар визначає загальний стан людини, призначає лікування.
 3. На цьому етапі пацієнту призначається лікування. Щоб назавжди усунути алкоголізм, лікування лікар підбирає з урахуванням отриманих аналізів, результатів обстеження та інших факторів. Фахівець обов’язково призначає хворому лікування алкогольної інтоксикації, кодування.
 4. Останній етап вважається найскладнішим – це реабілітація. Після нормалізації стану багато хворих вважають, що вони змогли повністю позбутися проблеми. Але помиляються. Будь-який пацієнт, який потрапляє до наркологічної клініки, проходить лікування до кінця, при цьому за його станом цілодобово спостерігають фахівці, наприклад, наркологи, психологи, психотерапевти.

Наша клініка від алкоголізму пропонує кожному бажаючому лікування алкогольної залежності. Послуги, які пропонує наш медичний центр наркологія: виведення із запою, кодування, підшивка та інші.

Звертатися до нашої клініки необхідно, якщо пацієнт:

 • не контролює кількість вживаних спиртних напоїв;
 • поводиться агресивно, дратівливо, якщо на якийсь час перестає пити спиртні напої;
 • почувається дуже погано, наприклад, відчуває постійну нудоту, запаморочення;
 • регулярно скаржиться на провали пам’яті, галюцинації.

Наші фахівці нормалізують стан пацієнта, допоможуть йому вийти із запою, пройти повністю лікувальний курс та повернутися до здорового способу життя.

Підбираючи оптимальний метод, фахівець обов’язково враховує побічні ефекти від кодування від алкоголізму і лікування, а також результати обстеження, скільки за часом людина вживає спиртні напої та в якому обсязі. Тільки такий підхід дає можливість нашим лікарям досягти у майбутньому бажаного ефекту від лікування. 

Часті питання наркологу

Які методи лікування алкоголізму пропонує клініка "Рецена" в Лубнах?

Клініка "Рецена" в Лубнах пропонує комплексний підхід до лікування алкоголізму, який включає медикаментозну терапію, психотерапію та соціальну реабілітацію. Медикаментозна терапія допомагає зменшити фізичну залежність, полегшує симптоми абстинентного синдрому та запобігає рецидивам. Психотерапія спрямована на виявлення та усунення психологічних причин залежності, розвиток навичок подолання стресу та підтримку мотивації до тверезого життя. Соціальна реабілітація допомагає пацієнтам інтегруватися в суспільство та знайти підтримку в новому, здоровому оточенні.

Наркологічна клініка "Рецена"
+380 (96) 381 36 70
+380 (95) 014 07 32
Цілодобово 24/7.

Що таке кодування від алкоголізму та як воно проводиться в клініці "Рецена"?

Кодування від алкоголізму — це метод лікування, який заснований на формуванні у пацієнта негативної реакції на алкоголь. У клініці "Рецена" кодування може проводитися різними способами, включаючи медикаментозне та психотерапевтичне втручання. Медикаментозне кодування передбачає введення препаратів, які викликають неприємні фізичні реакції на вживання алкоголю. Психотерапевтичне кодування включає гіпноз та інші методи психічного впливу, що допомагають створити у пацієнта стійке відразження до алкоголю. Цей метод є безпечним та ефективним, якщо проводиться досвідченими фахівцями клініки.

Наркологічна клініка "Рецена"
+380 (96) 381 36 70
+380 (95) 014 07 32
Цілодобово 24/7.

Які симптоми вказують на необхідність виведення із запою і як це проводиться в клініці "Рецена"?

Симптоми, які вказують на необхідність виведення із запою, включають постійне вживання алкоголю протягом кількох днів, неможливість припинити пити самостійно, сильне фізичне та психологічне нездужання, тремор рук, підвищене потовиділення, нудоту, блювання та порушення сну. В клініці "Рецена" виведення із запою проводиться під наглядом лікарів і включає детоксикацію організму, відновлення водно-сольового балансу, підтримку роботи внутрішніх органів та психотерапевтичну підтримку для запобігання рецидиву.

Наркологічна клініка "Рецена"
+380 (96) 381 36 70
+380 (95) 014 07 32
Цілодобово 24/7.

Як довго триває процес реабілітації в клініці "Рецена" і від чого залежить його тривалість?

Тривалість процесу реабілітації в клініці "Рецена" залежить від індивідуальних особливостей кожного пацієнта, ступеня залежності та наявності супутніх психічних чи фізичних захворювань. В середньому, повний курс реабілітації може тривати від декількох місяців до року. Програма реабілітації включає кілька етапів: детоксикацію, інтенсивну психотерапію, медичну підтримку та соціальну адаптацію. Пацієнти отримують індивідуальний план лікування, що враховує їхні потреби та особливості.

Наркологічна клініка "Рецена"
+380 (96) 381 36 70
+380 (95) 014 07 32
Цілодобово 24/7.

Які заходи профілактики рецидиву застосовуються в клініці "Рецена" після завершення курсу лікування?

Після завершення курсу лікування в клініці "Рецена" пацієнти отримують комплексні рекомендації щодо профілактики рецидиву. Це включає регулярні консультації з психологом чи психотерапевтом, участь у групах підтримки, ведення здорового способу життя, уникнення ситуацій, що провокують вживання алкоголю, та розвиток нових, позитивних інтересів і захоплень. Клініка також пропонує програми післяреабілітаційної підтримки, що допомагають пацієнтам зберігати тверезість та успішно інтегруватися в суспільство.

Наркологічна клініка "Рецена"
+380 (96) 381 36 70
+380 (95) 014 07 32
Цілодобово 24/7.

ВИ ВТОМИЛИСЯ ВІД ЗАЛЕЖНОСТІ?

Ми маємо рішення! Телефонуйте! Працюємо 24/7

+38 (096) 381-36-70

+38 (095) 014-07-32

Безкоштовна консультація та запис на прийом

Насколько публикация полезна?

Нажмите на звезду, чтобы оценить!

Рейтинг 4.9 / 5. Кількість голосів: 2816

Голосів поки немає! Будьте першим, хто оцінить цю публікацію.

Наші фахівці готові допомогти!

Телефонуйте

З питань лікування наркоманії звертайтесь за телефонами +38096-381-36-70
+38095-014-07-32