Нарівні з наркоманією в Запорізькій області семимильними кроками процвітає залежність від алкоголю. Лікування алкоголізму в Запоріжжі необхідно сотням молодих людей (незалежно від статі, віку, виду діяльності та достатку).

Чи необхідно лікування алкоголізму в Запоріжжі?

В регіоні переважає «пивний», або, як його ще називають, «п’ятничний» алкоголізм, при якому молоді люди звикли проводити вільний час з друзями або перед телевізором з обов’язковим атрибутом такого нехитрого відпочинку – келихом пива. Не дивно, що за підсумками 2015 року, в Запорізькій області була реалізовано найбільшу кількість пива: 4314 тис. Дал – і вина: 527 тис. Дал (1 дал – 10 літрів).

Багато «пивних» алкоголіків переконані, що лікування залежності від алкоголю в Запоріжжі їм не потрібно, адже захоплення пивом абсолютно не шкідливо, а тому не викликає залежності. Однак численні дослідження довели, що системне вживання менш слабких спиртних напоїв (якими є пиво, вино, коктейлі, «енергетики») викликає таку ж сильну залежність і згубно позначається на здоров’ї. В результаті алкоголь шкодить печінці, підшлунковій залозі, судинам, серцю і психіці.

Лікування алкоголізму в Запоріжжі

Лікування алкоголіків в Запоріжжі

Починати лікування алкоголізму згодні не всі. Найчастіше родичам доводиться прилаштовувати багато зусиль, щоб переконати алкоголіка звернутися за професійною допомогою. Але навіть звернувшись до спеціалізованих установ, багато з часом розчаровуються в некомпетентному підході фахівців і знову беруться за старе. Вся справа в тому, що крім подолання синдрому похмілля і очищення організму, людині важливо усвідомити свою проблему і навчитися протистояти життєвим труднощам (втратив роботу, не ладиться особисте життя, не розуміють батьки) самостійно. Досягти такої внутрішньої автономності та сили без допомоги професійного психолога неможливо.

«РЕЦЕНА» – сучасний підхід до лікування залежності від алкоголю в Запоріжжі

Якщо вам потрібне результативне лікування залежності від горілки в Запоріжжі або від будь-якого іншого алкогольного напою, ви сміливо можете звертатися в реабілітаційний центр «Рецена». Не важливо, на якій стадії залежності ви перебуваєте, з яким видом алкоголю ви тісно знайомі і як довго це відбувається. Крім детоксикації та відновлення нормального самопочуття, тут вам запропонують комплексну соціально-психологічну реабілітацію за програмою «12 кроків». Умовно процес відновлення виглядає наступним чином:

  • абстиненція, стриманість від алко-вживання, усвідомлення того, що алкоголізм – смертельно небезпечна хвороба;
  • підтримання тверезості, вироблення навичок жити без алкоголю;
  • визнання необхідності щодня працювати над собою (проходження психотренінгів, трудотерапії, виконання фізичних вправ);
  • адаптація в суспільстві, реалізація вміння жити тверезим життям.

Безумовно, лікування алкоголізму в «Рецене» може зайняти у вас досить багато часу і зусиль, але ж і результат – нове, здорове життя без спиртного – цього варто!

ВИ ВТОМИЛИСЯ ВІД ЗАЛЕЖНОСТІ?

Ми маємо рішення! Телефонуйте! Працюємо 24/7

+38 (096) 381-36-70

+38 (095) 014-07-32

Безкоштовна консультація та запис на прийом

Насколько публикация полезна?

Нажмите на звезду, чтобы оценить!

Рейтинг 0 / 5. Кількість голосів: 0

Голосів поки немає! Будьте першим, хто оцінить цю публікацію.

Наші фахівці готові допомогти!

Телефонуйте

З питань лікування наркоманії звертайтесь за телефонами +38096-381-36-70
+38095-014-07-32