В розвинених країнах до алкоголю ставляться як до соціально осудженому явищу. В Америці, наприклад, відмовившись від лікування алкогольної залежності, чоловік може загриміти за грати як потенційно небезпечний член суспільства. В Україні ж, де показник алкоголізації населення один з найвищих в Європі, багато хто продовжує ставитися до цієї проблеми лояльно, вважаючи її тимчасовою слабкістю. А тим часом лікування залежності від горілки в Миколаєві необхідно дуже багатьом людям. Без оперативно наданої допомоги вони ризикують потрапити в дорожньо-транспортну пригоду, померти від тривалої інтоксикації або просто не прокинутися в результаті зупинки серця.

Лікування алкоголіків в Миколаєві

Проблеми вітчизняної наркологічної служби (скорочення ліжко-місць, одностороннє лікування алкозалежних, відсутність належної психологічної підтримки) актуально і для Миколаєва. Одного разу «зірвавшись», чоловік починає шукати ту установу, де йому зможуть допомогти подолати не тільки фізичну залежність, а й психологічний потяг. На щастя, це місто може пишатися таким сучасним реабілітаційним центром, який пропонує системне, індивідуально підібране лікування алкоголізму в Миколаєві.

Лікування алкоголізму в Миколаєві

Центр був створений у 2004 році як відмінна альтернатива державним наркодиспансерам. Сьогодні в ньому працюють досвідчені лікарі-наркологи, психотерапевти, експерти з хім-залежності і волонтери. Використовуючи в процесі реабілітації Міннесотську модель «12 кроків», вони допомогли сотням пацієнтів забути про свою пристрасть і повернутися до повноцінного життя.

Особливості лікування залежності від алкоголю в Миколаєві на базі центру «Рецена»

Курс реабілітації в «Рецене» може тривати до 1 року. Його інтенсивність і тривалість залежить від загального стану реабілітанта, стажу алкоголіка і націленості на одужання. Першим етапом виключно для всіх пацієнтів є детоксикація, в рамках якої використовуються спеціальні розчини, вітамінно-мінеральні комплекси і седативні препарати, що допомагають поліпшити загальний стан алкоголіка. Далі настає самий тривалий і трудомісткий період – адаптації та психологічного відновлення. Психотерапевти працюють з реабілітантами і його рідними, щоб вибудувати нормальні взаємини і, тим самим, мінімізувати можливість «зривів». Важливо, щоб пацієнт не тільки усвідомив свою проблему, а й відновився духовно і психологічно. Взаємодіючи з іншими учасниками терапевтичної спільноти, він набуває нових навичок і вчиться успішно їх реалізовувати в тверезому житті. Одужанню також сприяє трудотерапія, курси масажу, збалансоване харчування, комплекс фізичних навантажень і прогулянки на чистому повітрі.

Уже за стінами клініки реабілітант під керівництвом наставника і психолога проходить соціалізацію. «Зрозуміти, допомогти і підтримати» – саме таким принципом керуються в своїй роботі фахівці «Рецени».

ВИ ВТОМИЛИСЯ ВІД ЗАЛЕЖНОСТІ?

Ми маємо рішення! Телефонуйте! Працюємо 24/7

+38 (096) 381-36-70

+38 (095) 014-07-32

Безкоштовна консультація та запис на прийом

Насколько публикация полезна?

Нажмите на звезду, чтобы оценить!

Рейтинг 0 / 5. Кількість голосів: 0

Голосів поки немає! Будьте першим, хто оцінить цю публікацію.

Наші фахівці готові допомогти!

Телефонуйте

З питань лікування наркоманії звертайтесь за телефонами +38096-381-36-70
+38095-014-07-32