У всьому світі алкоголізм визнаний хронічним захворюванням, що викликає патологічну залежність організму і психіки від етилового спирту. Незважаючи на те, що він підриває здоров’я людини і змушує його деградувати, з кожним роком чисельність тих, кому необхідне лікування залежності від горілки в Кривому Розі, неухильно зростає. Алко-потяг не вибирає своїх жертв. Ними можуть стати зовсім юні підлітки, домогосподарки або забезпечені чоловіки середніх років.

ВИ ВТОМИЛИСЯ ВІД ЗАЛЕЖНОСТІ?

Ми маємо рішення! Телефонуйте! Працюємо 24/7

+38 (096) 381-36-70

+38 (095) 014-07-32

Безкоштовна консультація та запис на прийом

«Рецена» – модерний реабілітаційний центр в Кривому Розі

«Рецена» – медустанова, що пропонує лікування алкоголіків в Кривому Розі, була створено ще в 2004 році. Сьогодні це багатопрофільний центр реабілітації залежних людей, в якому працюють досвідчені і компетентні експерти з хімічної залежності. Їм вдалося розробити комплексну програму реабілітації, яка допомагає не тільки подолати фізичну пристрасть до спиртних напоїв, а й назавжди забути про психологічну залежність. Стаціонари центру, представлені в багатьох областях, знаходяться часто за містом, оснащені новітнім обладнанням і відрізняються комфортними умовами проживання.

В цілому, курс лікування триває до 1 року. Його інтенсивність і тривалість підбирається лікарем індивідуально тільки після детального вивчення анамнезу захворювання. Реабілітація структурована на кілька етапів:

  • детоксикація:
  • адаптація до умов терапевтичної спільноти;
  • соціальна реабілітація;
  • соціалізація.

Специфіка лікування алкоголізму в Кривому Розі («Рецена»)

В умовах закритого стаціонару хворий проходить обов’язкову детоксикацію. Дана процедура необхідна для того, щоб організм зміг очиститися від етилового спирту і продуктів його розпаду. Паралельно призначаються вітамінні комплекси і заспокійливі препарати. Тільки досягнувши утримання від спиртного, пацієнт стає повноправним учасником психотерапевтичної спільноти. Як і всі інші реабілітанти, далі він працює з психотерапевтом над прийняттям своєї хвороби, відновленням внутрішньої гармонії, вчиться керувати емотивно-вольовою сферою, щоб позбутися від адиктивної поведінки і повернутися в соціум адекватною і здоровою людиною, що перемогла алкоголізм. В рамках цього етапу проводиться сімейна психотерапія, присвячена налагодженню стосунків у сім’ї. Найчастіше родичі алкоголіка також потребують психологічної підтримки, так як стають співзалежними. На етапі соціалізації реабілітант за участю наставника вчиться самостійно протистояти життєвим випробуванням і реалізовувати внутрішній потенціал. Багато наших екс-реабілітантів після курсу реабілітації починають працювати в «Рецене» в якості волонтерів, переконуючи інших, що кинути пити – це реально.

Лікування залежності від алкоголю в Кривому Розі на базі центру «Рецена» проходить конфіденційно, а значить, не варто боятися, що вас поставлять на облік і будуть заважати процесу одужання всілякими бюрократичними колізіями. Замість цього ви отримаєте унікальну можливість – абстрагуватися на час від міської суєти, насолодитися красою природи, спілкуванням з розуміючими вас людьми і можливістю покопатися в собі.

ВИ ВТОМИЛИСЯ ВІД ЗАЛЕЖНОСТІ?

Ми маємо рішення! Телефонуйте! Працюємо 24/7

+38 (096) 381-36-70

+38 (095) 014-07-32

Безкоштовна консультація та запис на прийом

Насколько публикация полезна?

Нажмите на звезду, чтобы оценить!

Рейтинг 0 / 5. Кількість голосів: 0

Голосів поки немає! Будьте першим, хто оцінить цю публікацію.

Наші фахівці готові допомогти!

Телефонуйте

З питань лікування наркоманії звертайтесь за телефонами +38096-381-36-70
+38095-014-07-32