Лікування алкоголізму в Херсоні

Ще якихось 10-15 років тому алкоголізм лікували виключно медикаментозно. Так, пройшовши лікування в наркодиспансері, людина поверталася додому і відразу ж бралась за старе. Сьогодні ж до подолання патологічного потягу до спиртного прийнято підходити комплексно, адже добитися позитивних результатів можна тільки за умови консолідованої співпраці лікаря-нарколога, експерта по хімічній залежності та психотерапевта. Важливу роль в цьому процесі відіграє мотивація самого алкоголіка і співучасть близьких йому людей.

Лікування залежності від алкоголю в Херсоні необхідно навіть підліткам

Як і по всій Україні, лікування залежності від горілки в Херсоні, необхідно сотням людей. Не зупиняє любителів спиртного ні досить висока ціна на напої, ні явну шкоду від алко-вживання. Без надання медичної допомоги та психологічної підтримки хронічний алкоголік ризикує померти в результаті загострення захворювань серцево-судинної, нервової або травної системи. Нерідкі також випадки алкогольних психозів, викликанних тривалими запоями.

За офіційними даними, 90% херсонських підлітків у віці 15-17 років вже хоча б раз у житті вживали спиртні напої. Тільки з початку цього року на облік стало 40 дітей, які регулярно вживають алкоголь. До слова, це діти не тільки з «проблемних» сімей, а й, здавалося б, успішних батьків. Масової алкоголізації підлітків сприяє доступність алкоголю і його разрекламованість. До того ж, такі популярні серед молоді слабоалкогольні напої, як пиво з домішкою різних смаків і алкогольно-вітамінізовані «енергетики», залучають дітей своєю яскравістю і приємним смаком, хоча вміст спирту в них може досягати 9%. Таким чином, проблема ефективного лікування залежності від алкоголю в Херсоні хвилює багатьох.

Лікування алкоголізму в Херсоні

Як проводять лікування алкоголізму в Херсоні в «Рецене»?

Заснований в 2004 році, реабілітаційний центр «Рецена» заслужив свою популярність завдяки переконливій статистиці видужань (70%) і використанню комплексного підходу для лікування алкоголіків в Херсоні.

Філософія центру реалізується за принципом «Рівний рівному», згідно з яким хворий сприймається не як безмовний пацієнт, який зобов’язаний беззаперечно виконувати рекомендації лікаря, а повноцінний учасник реабілітаційного процесу. Від його зусиль і бажання, а також професіоналізму лікарів безпосередньо залежить результат лікування. Подолання фізичної залежності від спиртного проходить в результаті детоксикації та проведення цілого комплексу заходів очисно-оздоровчого плану.

Допомогти алкозалежному усвідомити своє безсилля перед хворобою і досягти стійкої мотивації на ведення тверезого способу життя, покликана команда психотерапевтів. Їх робота регламентується реабілітаційної моделлю «12 кроків» і спрямована на формування наступних важливих моментів:

  • зміцнити внутрішню мотивацію;
  • відкоригувати внутрішньо-сімейну та міжособистісну комунікацію;
  • стабілізувати емотивно-вольову сферу, повернувши пацієнтові контроль над думками і бажаннями;
  • підняти самооцінку реабілітанта, вселивши в нього впевненість у власних силах;
  • Допомогти екс-алкоголіку соціалізуватися.
ВИ ВТОМИЛИСЯ ВІД ЗАЛЕЖНОСТІ?

Ми маємо рішення! Телефонуйте! Працюємо 24/7

+38 (096) 381-36-70

+38 (095) 014-07-32

Безкоштовна консультація та запис на прийом

Насколько публикация полезна?

Нажмите на звезду, чтобы оценить!

Рейтинг 5 / 5. Кількість голосів: 1

Голосів поки немає! Будьте першим, хто оцінить цю публікацію.

Наші фахівці готові допомогти!

Телефонуйте

З питань лікування наркоманії звертайтесь за телефонами +38096-381-36-70
+38095-014-07-32