Лікування алкоголізму в Харкові

Алкоголізм – медико-соціально-психологічне захворювання, викликане систематичним зловживанням спиртним. В Україні ця проблема з кожним роком все більше загострюється. У цьому неважко переконатися завдяки даним офіційної статистики. Щорічно в нашій країні на диспансерний облік стає близько 100 тис. Алкозалежних.

Згідно актуальним дослідженням, проведеним компанією International Wine & Spirit Research (Великобританія), рівень алко-вживання в Україні один з найвищих в світі. Так, в середньому українці (в тому числі жінки і підлітки) вживають за рік близько 12-13 літрів чистого (!) Спирту. Не менш актуальною залишається проблема лікування залежності від горілки в Харкові, де 40% підлітків у віці 14-18 років регулярно випиває, а у 30% новонароджених діагностують патології розвитку, викликанних алко-пристрастю батьків.

Лікування алкоголізму в Харкові

Як проходить лікування алкоголіків в Харкові?

Крім того, що алкоголізм – це важко виліковна хвороба, на лікування якої погоджуються далеко не всі, сучасні наркологічні центри та клініки, що займаються її лікуванням, часто обмежуються процедурами виведення з запою і кодуванням. При цьому найважливіший аспект алкогольної залежності – психологічний потяг до спиртного – просто ігнорується. В результаті через якийсь час чоловік знову береться за старе, і переконати його кинути чарку стає ще складніше.

Сучасні дослідження довели, що алкоголізм має психологічні передумови, а значить, використовуючи лише медикаментозний підхід, позбутися від нього неможливо. Необхідна тривала професійна психокорекція як на етапі реабілітації, так в постреабілітаційний період. Реабілітаційний центр «Рецена», який профілюється на системному лікуванні залежності від алкоголю в Харкові, пропонує широкий спектр послуг: від виїзду нарколога на дім – до психологічної підтримки на етапі соціальної реінтеграції.

«Рецена»: сучасний підхід до вирішення проблеми алкозалежності

Для співробітників центру «Рецена» кожен, хто відчуває непереборне алко-потяг, – це не закінчений алкоголік, на якого всі махнули рукою, а людина, що потребує допомоги. Тому в центрі практикують індивідуальний, комплексний підхід до кожного пацієнта. Програма реабілітації, заснована на моделі «12 кроків», зорієнтована на психологічні потреби і високоефективне відновлення даної категорії пацієнтів, тому вона демонструє відмінні результати (у 70% пацієнтів центру відзначається тривала ремісія).

Відповідно до Закону України «Про захист персональних даних», перебування в центрі проходить анонімно. Особливий акцент в процесі реабілітації зроблений на психокорекції. Психологи центру допомагають пацієнтам налагодити сімейні взаємини, відчути підтримку, повагу до себе, знайти сили рухатися далі по життю. Навіть якщо людина не налаштована проходити лікування, досвідчені психотерапевти знайдуть ключик до її свідомості.

Не упускайте такий безцінний шанс змінити своє життя на краще – зверніться за допомогою в «Рецену»!

ВИ ВТОМИЛИСЯ ВІД ЗАЛЕЖНОСТІ?

Ми маємо рішення! Телефонуйте! Працюємо 24/7

+38 (096) 381-36-70

+38 (095) 014-07-32

Безкоштовна консультація та запис на прийом

Насколько публикация полезна?

Нажмите на звезду, чтобы оценить!

Рейтинг 5 / 5. Кількість голосів: 1

Голосів поки немає! Будьте першим, хто оцінить цю публікацію.

Наші фахівці готові допомогти!

Телефонуйте

З питань лікування наркоманії звертайтесь за телефонами +38096-381-36-70
+38095-014-07-32