Український алкоголізм давно перейшов за рамки епідемії. Сьогодні він становить реальну загрозу національному генофонду. За офіційними даними, в середньому за рік українець випиває близько 7 л горілки, 58 л пива і 6 л вина. Такі катастрофічні дані масової алкоголізації трохи поступаються показникам в Росії, Бельгії та Угорщини. Ще одна не менш втішна статистика: з 700 тис. Вмираючих людей 400 тис. Помирає в результаті серцево-судинних захворювань, викликаних нездоровим способом життя і алкоголізмом в тому числі.

Лікування алкоголіків в Дніпрі

В Дніпровській області відзначається високий показник психічних розладів, викликаних алкоголізмом, і дорожньо-транспортних пригод, скоєних в стані алкогольного сп’яніння. Більше 80% місцевих школярів віком 14-15 вже знайомі з алкоголем, а багато хто з них продовжують систематично його вживати під час дискотек і вечірок. На тлі такої критичної ситуації не менш гострою залишається проблема ефективного лікування залежності від алкоголю в Дніпрі. Крім детоксикації і позбавлення від синдрому похмілля, алкозалежному важливо подолати внутрішнє захоплення спиртним, яке може бути викликане багатьма факторами (генетичною схильністю, акцентуацією певних рис характеру, відсутністю підтримки з боку рідних). Допомогти алкозалежному відновитися духовно і психологічно може тільки професійний психолог. На жаль, далеко не кожна наркологічна установа може похвалитися наявністю у своєму штаті такого фахівця, тому випадки рецидивів такі часті.

«РЕЦЕНА» – це якісне лікування залежності від алкоголю в Дніпрі!

Вже більше 7 років лікування алкоголізму в Дніпрі пропонують фахівці реабілітаційного центру «Рецена». Особливістю даного центру є комплексний індивідуальний підхід до кожного хворого. Тут працюють компетентні експерти з хімічної залежності, які не поділяють пацієнтів за рівнем достатку або стадії залежності. В «Рецене» реабілітантам гарантовано буде надана своєчасна, кваліфікована і системна допомога.

Лікування залежності від горілки в Дніпрі мало чим відрізняється від позбавлення від залежності, викликаної систематичним вживанням пива або вина. Спочатку необхідно подолати похмільний синдром і на фоні утримання від алкоголю пройти детоксикаційні заходи. Вони допоможуть подолати фізичний потяг до спиртного і поліпшити самопочуття. Далі за допомогою психологів та психоаналітиків центру хворий вчиться контролювати свою емоційно-вольову сферу.

До процесу відновлення втраченої комунікації підключаються і родичі алкоголіка, з якими працює сімейний психолог. Подальшою метою лікування стає кардинальні зміни способу життя і поява нових захоплень. Тільки відновивши своє фізичне здоров’я і психо-емоційний стан, реабілітант переходить до ресоціалізації під контролем наставника.

Лікування алкоголізму в «Рецене» – це не тільки комфортне перебування в модерному стаціонарі за містом, а й постійна робота над собою за участю нарколога, психолога, терапевта і соцпрацівника. Будьте готові до цього, адже щоб відвоювати своє право на тверезе життя, потрібно щохвилини цього хотіти і прикладати надзвичайні зусиля.

ВИ ВТОМИЛИСЯ ВІД ЗАЛЕЖНОСТІ?

Ми маємо рішення! Телефонуйте! Працюємо 24/7

+38 (096) 381-36-70

+38 (095) 014-07-32

Безкоштовна консультація та запис на прийом

Насколько публикация полезна?

Нажмите на звезду, чтобы оценить!

Рейтинг 0 / 5. Кількість голосів: 0

Голосів поки немає! Будьте першим, хто оцінить цю публікацію.

Наші фахівці готові допомогти!

Телефонуйте

З питань лікування наркоманії звертайтесь за телефонами +38096-381-36-70
+38095-014-07-32