Лікування алкоголізму в Чернігові

Сьогодні Україна продовжує дивувати все світове співтовариство масовою алкоголізацією населення. Так, за показником середньорічного алко-вживання, на душу населення в нашій країні припадає близько 13 л чистого літра. Це третя позиція в світовому рейтингу. А по підлітковому алкоголізму ми впевнено лідируємо, істотно випереджаючи Ізраїль. Експерти попереджають, що в найближчому майбутньому українській нації загрожує вимирання. Вся справа в тому, що сьогоднішні підлітки, які п’ють в підворітті енергетики або пивко, це потенційні інваліди, не здатні виносити і народити здорове потомство. До того ж, ситуація ускладнюється частими психічними патологіями у алкоголіків. Відповідно, лікування залежності від горілки в Чернігові має носити комплексний характер. Тобто, до процесу реабілітації повинні бути залучені як лікарі-наркологи, так і психотерапевти, які допомагають хворому відновити психічне здоров’я і внутрішню гармонію.

Лікування алкоголізму в Чернігові

Лікування залежності від алкоголю в Чернігові: локальна алко-картина

Що стосується проблеми лікування алкоголіків в Чернігові, варто відзначити, що за останні 5 років кількість звернень за медичною допомогою з приводу підліткового алкоголізму збільшилася в 3 рази. На профілактичному обліку в обласному диспансері перебуває 102 підлітки, які зловживають алкоголем. В цілому ж на диспансерному обліку стоїть 3500 чоловік у віці 15-35 років. Третина з них відчуває алкогольні психози, що вимагають психоневрологічного лікування.

Більшість місцевих наркодиспансерів і приватних клінік обмежується послугою виведення з запою або кодуванням, в той час як провідні експерти з хімічної залежності стверджують, що до даної проблеми необхідно підходити компетентно і системно, використовуючи поряд з детоксикаційними методиками широкий спектр методів психокорекції та соціалізації.

«Рецена» – надія для тих, кому необхідне лікування алкоголізму в Чернігові

Реабілітаційний центр «Рецена» проводить лікування залежності від алкоголю в Чернігові з 2004 року. За цей час його співробітникам вдалося розробити програму реабілітації, ефективність якої становить 70%. Реабілітанти центру проживають в комфортабельній клініці, яка знаходиться на лоні природи, мають можливість займатися фізичними вправами, розвиватися духовно та інтелектуально. Крім проходження обов’язкових етапів реабілітації, вони відвідують і організовують різні заходи і тематичні засідання. В рамках «Батьківського дня» родичі пацієнтів мають можливість їх відвідувати.

Структурно процес реабілітації за програмою «12 кроків» можна розділити на 3 великі групи заходів, присвячених:

  • детоксикації;
  • духовно-психологічному відновленню;
  • соціальної адаптації.

Фахівці центру «Рецена» готові допомогти всім, хто самостійно не справляється з алкогольним пристрастю. Безумовно, для придбання навичок тверезості необхідно докласти старанності і витратити чимало часу. Однак кінцевий результат – переконлива перемога над алкоголізмом – варто таких зусиль!

ВИ ВТОМИЛИСЯ ВІД ЗАЛЕЖНОСТІ?

Ми маємо рішення! Телефонуйте! Працюємо 24/7

+38 (096) 381-36-70

+38 (095) 014-07-32

Безкоштовна консультація та запис на прийом

Насколько публикация полезна?

Нажмите на звезду, чтобы оценить!

Рейтинг 5 / 5. Кількість голосів: 1

Голосів поки немає! Будьте першим, хто оцінить цю публікацію.

Наші фахівці готові допомогти!

Телефонуйте

З питань лікування наркоманії звертайтесь за телефонами +38096-381-36-70
+38095-014-07-32