Лікування алкоголізму в Черкасах є необхідністю. Алкоголізм – одне з найпоширеніших і підступних захворювань, щорічно забирають мільйони життів. Особливо йому піддані громадяни тих країн, де панує культ спиртного (Фінляндія, Бельгія) або ж відзначається низький рівень доходів населення, безробіття. До останньої категорії країн належить Україна, де річний показник алко-вживання на одну людину становить 12-13 літрів чистого спирту, що за оцінками експертів Всесвітньої організації охорони здоров’я загрожує українській нації вимиранням.

Лікування алкоголіків в Черкасах

Найчастіше люди, які потребують лікування залежності від горілки в Черкасах, звертаються за допомогою на запущених стадіях. Їм чомусь здається, що систематичне алко-вживання – це всього лише тимчасова слабкість, впоратися з якою можна в будь-який момент. Відповідно, таке лікування вимагає тривалого перебування хворого в умовах стаціонару, високого професіоналізму лікарів і великих зусиль з боку самого пацієнта. Але найголовніше полягає в тому, що подолати залежність від спиртного без психокорекції неможливо. Крім детоксикації та відновлення функціональних можливостей організму, алкоголік потребує системної соціально-психологічної реабілітації.

У «Рецене» проводять комплексний курс лікування залежності від алкоголю в Черкасах

Реабілітаційний центр «Рецена» спеціалізується на боротьбі з різними видами моно- і полізалежності. Лікування залежності від алкоголю в Черкасах на базі нашого центру проходить комплексно, анонімно і, звісно, компетентно. Поступаючи на стаціонарне лікування, яке розраховане на 6 місяців, хворий проходить обов’язкове очищення організму від токсинів. Це необхідно для того, щоб він зміг безболісно подолати похмільний синдром, поправити своє здоров’я і впоратися з фізичною залежністю від спиртного.

Лікування алкоголізму в Черкасах

 Усвідомивши всю безперспективність свого способу життя і асоціальної поведінки, реабілітант поступово адаптується до терапевтичного співтовариства, що складається з команди фахівців і інших реабілітантів. Займаючись в групах співзалежних, вони проходять психокоррекцию адиктивних рис характеру, набувають навичок тверезості, підвищують самооцінку і відновлюють втрачений контроль над емоціями, думками і бажаннями. Окремо психологи працюють і з родичами реабілітанта, допомагаючи їм налагодити адекватне спілкування і відновити взаєморозуміння.

На фінішній прямій процесу реабілітації психологи та волонтери центру всіляко сприяють своїм «випускникам» на етапі ресоціалізації. За кожним з них на півроку закріплюється наставник, основне завдання якого – допомогти реабілітанту заново адаптуватися в суспільстві, навчити протистояти оточуючим спокусам і самореалізуватися.

Звернувшись в реабілітаційний центр «Рецена», ви гарантовано отримаєте професійну медичну допомогу та психологічну реабілітацію, а ваші родичі – практичні рекомендації щодо налагодження взаєморозуміння з людиною, що має проблеми зі спиртним.

ВИ ВТОМИЛИСЯ ВІД ЗАЛЕЖНОСТІ?

Ми маємо рішення! Телефонуйте! Працюємо 24/7

+38 (096) 381-36-70

+38 (095) 014-07-32

Безкоштовна консультація та запис на прийом

Насколько публикация полезна?

Нажмите на звезду, чтобы оценить!

Рейтинг 0 / 5. Кількість голосів: 0

Голосів поки немає! Будьте першим, хто оцінить цю публікацію.

Наші фахівці готові допомогти!

Телефонуйте

З питань лікування наркоманії звертайтесь за телефонами +38096-381-36-70
+38095-014-07-32