Біль, відчай, розчарування, страх, самобичування … Важко собі уявити, що відчуває матір, дружина або сестра, спостерігаючи за тим, як близька людина спивається на очах. Ні вмовляння, ні сльози, ні погрози не допомагають. Людиною керує єдине бажання – напитися і черговий раз впасти в небуття.

Сьогодні лікування алкоголізму в Києві, де тільки за офіційними даними 20 тис. чоловік перебуває на наркообліку, необхідно багатьом. Експерти, що займаються цим питанням, стверджують, що за останній час алкозалежність особливо актуалізувалася серед жінок і молоді.

Лікування алкоголіків в Києві

Найчастіше залежні від спиртного люди не погоджуються на лікування. Одні стверджують, що не бачать проблеми, якщо вони час від часу випивають (мовляв, так вони розслабляються). Інші ж сподіваються на власні сили. І мало хто розуміє, що позбавлення від алкогольної залежності – це дуже тривалий, болючий і трудомісткий процес. Самостійно кинути пити здатні тільки одиниці, велика ж частина алкоголіків безмовно виконують забаганки свого оскаженілого організму, що вимагає чергової порції спиртного. Алкогольна інтоксикація, психоз, моторошний похмільний синдром, спроба самогубства … Сценаріїв розвитку подій багато, але всі вони зводяться до одного, коли без допомоги медиків людина опиняється на межі життя і смерті.

Лікування алкоголізма в Київі

Лікування алкоголізму в Києві на базі «Рецени» – шанс на нове життя!

Реабілітаційний центр «Рецена» спеціалізується на лікуванні залежності від алкоголю в Києві. Його співробітники – це висококласні наркологи, психотерапевти, масажисти, дієтологи, терапевти і соціальні працівники. Працюючи за принципом «Рівний рівному!», Вони підбирають індивідуальну програму реабілітації та вибудовують довірчий формат спілкування з пацієнтом.

Особливістю центру є комплексний підхід до вирішення проблеми алкопотягу, який поєднує медикаментозне, психотерапевтичне лікування, а також інформаційний та соціальний супровід.

Спочатку пацієнт повинен пройти детоксикацію – комплекс очисних процедур, необхідних для подолання фізичної залежності від спиртного. Адаптувавшись до умов терапевтичної спільноти, він починає роботу з психологом над такими моментами:

  • усвідомлення своєї патологічної залежності від алкоголю;
  • відновлення контролю над емотивно-вольовою сферою, пам’яттю і мисленням;
  • формування чëткой мотивації на ведення тверезого способу життя;
  • досягнення адекватної самооцінки;
  • нормалізація внутрішньосімейних стосунків;
  • вміння долати життєві труднощі без чарки;
  • реінтеграція в соціум.

Психологи в своїй роботі намагаються використовувати різні методики (самоаналіз, терапію середовищем, сімейну терапію, арт-терапію, трудотерапію, виконання письмових робіт). Така багатовекторність допомагає реабілітанту швидше розкритися і досягти одужання. Піврічне лікування залежності від горілки в Києві, яке пропонують співробітники реабілітаційного центру «Рецена», проходить анонімно, в умовах модерної клініки і передбачає тривале супровід на етапі підтримки здорового способу життя вже за межами стаціонару.

ВИ ВТОМИЛИСЯ ВІД ЗАЛЕЖНОСТІ?

Ми маємо рішення! Телефонуйте! Працюємо 24/7

+38 (096) 381-36-70

+38 (095) 014-07-32

Безкоштовна консультація та запис на прийом

Насколько публикация полезна?

Нажмите на звезду, чтобы оценить!

Рейтинг 5 / 5. Кількість голосів: 1

Голосів поки немає! Будьте першим, хто оцінить цю публікацію.

Наші фахівці готові допомогти!

Телефонуйте

З питань лікування наркоманії звертайтесь за телефонами +38096-381-36-70
+38095-014-07-32