Реабілітаційний центр «Рецена» – установа, що ставить перед собою серйозні цілі. Тут працюють досвідчені фахівці, які надають медичну та психологічну допомогу людям, що страждають від різних залежностей, в тому числі наркотичної, і ведуть просвітницьку діяльність серед підлітків і молоді.
Центр працює більше 20 років і кількість його філій зростає. Сім’ї з усієї країни звертаються за допомогою і обов’язково її отримують. Тут консультують не тільки залежних, але і їх родичів, що зазнають труднощів.

Забезпечення комфортного перебування

Центр має багато філій в різних містах України, і всі вони розташовуються в мальовничих місцях з прекрасною екологічною обстановкою. Всі корпуси мають необхідні комунікації і умови для комфортного перебування.
Лікування в центрі не має на увазі жорсткого режиму, що виключає додаткові заходи. Тут проводяться різні конкурси, концерти, молодіжні групи регулярно відправляються в походи, беруть участь в турнірах.
Крім того, пацієнти мають можливість займатися спортом, причому, добившись хороших результатів, команди центру беруть участь у виїзних змаганнях і чемпіонатах.

Доброзичливе ставлення і хороша атмосфера

Фахівці «Рецени» впевнені, що для лікування залежності мало надавати медичну і психологічну допомогу. Важливим аспектом є створення приємною і спокійної атмосфери.
Персонал центру – це не тільки лікарі та медичні працівники, але і волонтери, які залишилися тут працювати після лікування. Вони краще, ніж будь-хто розуміють, як пацієнтам доводиться важко.
Колективні бесіди, заняття, ігри – відмінний спосіб налагодити відносини серед молоді, вони сприяють дружнім стосункам.
У центрі надають допомогу сім’ям хворих, їм складно розуміти наркозалежних. Фахівці консультують родичів, налагоджують відносини і дають рекомендації, як підтримувати близького і рідну людину, що заплутався в мережі залежності.

Фахівці піклуються про анонімність

Люди вважають за краще не поширюватися про те, що вони колись страждали будь-якої залежністю або ця біда спіткала кого-небудь з родичів.
Фахівці центру розуміють цю ситуацію і забезпечують повну анонімність. Інформація про пацієнтів не виходить за межі лікувального закладу, її видають тільки особисто і тим, хто звернувся за допомогою.
Конфіденційність свідчить і закритість самих філій, їх розташування далеко від міста дозволяє пацієнтам отримувати лікування анонімно. Крім того, у наркозалежних та їхніх родичів є можливість вибрати відповідний філія, ближче або далі до місця проживання. Центри є як в передмістях великих населених пунктах, так і невеликих містечках.
Реабілітаційний центр «Рецена» забезпечує ефективне позбавлення від залежності, з гарантією анонімності і конфіденційності.