Цілодобовий виїзд на дімЦілодобoвий 

виїзд на дім

З питань лікування наркоманії звертайтесь за телефонами+3 8(050) 545-58-95

+3 8(097) 385-77-90

Наші послуги

Лікування наркоманії в реабілітаційному центрі "Рецена"

ЛІКУВАННЯ
НАРКОМАНІЇ

Читати детально 

Лікування алкоголізму в реабілітаційному центрі "Рецена"

ЛІКУВАННЯ
АЛКОГОЛІЗМУ

Читати детально

Лікування ігроманії в реабілітаційному центрі "Рецена"

ЛІКУВАННЯ
ІГРОМАНІЇ

Читати детально

Консультація психотерапевта в реабілітаційному центру "Рецена"

КОНСУЛЬТАЦІЯ
ПСИХОТЕРАПЕВТА

Читати детально

Зняття ломки у наркоманів в реабілітаційному центрі "Рецена"

ЗНЯТТЯ
ЛОМКИ

Читати детально

Виведення із запою в реабілітаційному центрі "Рецена" або на дому

ВИВЕДЕННЯ
ІЗ ЗАПЮ

Читати детально

Доставка в стаціонар реабілітаційного центру "Рецена"

ДОСТАВКА В
СТАЦІОНАР

Зателефонувати

Безкоштовні консультації для наркоманів, алкоголіків та їх рідних

БЕЗКОШТОВНІ
КОНСУЛЬТАЦІЇ

Зателефонувати

Алкоголь і наркотики

до реабілітації після реабілітації

до реабілітації            після реабілітації

Запитання

  • - Привіт Аня! Розкажи, будь ласка, трохи про себе, як ти примудрився потрапити в цю проблему? (Алкоголь і наркотики)

Привіт! Напевно, як більшість підлітків, з ранніх років я почала до пізньої ночі тинятися по вулицях, мої друзі були старші за мене, і вже багато пробували в житті.

У 11 років я вперше спробувала алкоголь, напилася горілки з компанією хлопців на свій день народження. Відчувши, що стала своєю в дошку, я продовжувала в тому ж дусі. Щоб було різноманітніше почали пробувати наркотики: спочатку просто травичку курили, потім вже десь в 14 років справа дійшла і до героїну.

Спробувавши вколотися один раз, мені вже важко було зупинитися. Якщо все разом скласти, то вживала я наркотики близько 15 років. Промовляючи цю цифру самої зараз стає страшно!

  • - А чи є в твоїй родині залежні люди? І як на тебе впливали школа, сім'я і друзі?

Так є. Я живу з мамою і вітчимом, який прийшов до нас в сім'ю, коли мені було 5. Спочатку все було нормально, поки вони не почали влаштовувати вдома посиденьки. Пам'ятаю, їм було весело: друзі, сусіди, гітара, пісні. Потім все це поступово почало переростати в запої, загули. Зараз моя мама сильно хвора алкогольною залежністю.

Не скажу, що вона одна винна в тому, що її дочка стала такою, але на мене відбилося її життя, постійне в дурмані. Я мимоволі стала сприймати алкоголь за нормальну РІДИНУ, настільки звикнувши бачити її вдома.

C такою атмосферою в родині можна вже здогадатися, як у мене просувалися справи в навчанні. Ніяк! Ледве ледве закінчила її з атестатом в 13 трійок. Вдома пили, я гуляла, ночувала у хлопців, не про які уроки і мови бути не могло. Я кожен день пропадала, вирішуючи десь глобальні проблеми людства. У мене багато знайомих, приятельок, приятелів, але про дружбу як такої мені важко сказати, в світі, де правлять наркотики і алкоголь, важко визначити хто за, а хто проти, хто твій друг, а хто вже завтра ворог. В основному у вживанні я спілкувалася з собі подібними, і навіть якщо у мене і були подруги, то вони все це обійшли стороною, і зараз вже, будучи в тверезості, я з ними знову налагоджую спілкування.

  • - Що, по-твоєму, простіше кинути - алкоголь або наркотики? У чому складність?

І те й інше звичайно страшні залежності, мені важко сказати, що саме простіше кинути. Напевно відповім, що і те і інше. Що алкоголь заманює з пів обороту, що наркотики. Вилізти, спробувавши це, вже дуже важко. Так як я любила затуманений стан, мені було набагато краще, простіше. вільніше не прибувати в тверезості. Вживши я йшла від всіх проблем. Якось відразу хотілося жити, працювати, любити ...

«Ми боїмося проблем, ми боїмося самі себе, нам важко адаптуватися в суспільстві, тікаючи від усього цього, показуючи свою слабкість, ми вдаємося до нашого утішнику .. алкоголю і наркотику.»

  • - Працювала ти під час вживання?

Так. Незважаючи на те, що я вживала наркотики і алкоголь були періоди розуміння того, що потрібно працювати, заробляти гроші, щоб купувати собі всякі шмотки, а решта пропивати і проколювати. Одночасно мені і хотілося добитися чогось в житті, знайти себе в будь-якій сфері діяльності. Але не пропрацювавши і декількох місяців мене або звільняли, або я відчувала, що вже треба самій іти, і робила це по англійськи - просто не виходила. Наркотики, алкоголь всюди робили свою справу.

  • - Що допомагає тобі зараз не вживати алкоголь і наркотики?

З приїздом на реабілітаційний центр у мене з'явилася нова сім'я, мене кожен день оточують багато тверезих, які прагнуть одужати людей. Ми один одного підтримуємо, допомагаємо. Ми живемо зовсім по іншому, і нам подобається так жити. Нас згуртовує наша загальна проблема, наша віра, віра в те, що все вийде. І ми не повернемося туди, звідки прийшли. Я зовсім не вірила, що є Вища Сила. «Бог ???? чи є він ??? Всі помиляються! Це афера людства !!! »- з такими переконаннями я приїхала на центр. Уже коли минув час, чистий розум все-таки почав переважувати. До мене прийшло абсолютне розуміння, що все, що зі мною відбувається, це ну вже точно не просто так. Зараз віра - це одна з моїх головних захистів. Тільки вона багато в чому зупиняє і не дає мені вживати.

  • - Ти зараз живеш на центрі реабілітації? Скільки часу потрібно на реабілітацію?

Так! Ось уже п'ять місяців. Здається вже так довго, а з іншого боку так мало. Реабілітаційний центр став моїм домом. Ви знаєте про все життя я вам конкретно не відповім, так як сама не знаю як все скластися, але бажання залишитися жити, працювати на реабілітаційних центрах у мене величезне. Бачачи, як приїжджають нові люди, які потребують звільнення від наркотичної залежності, алкогольної залежності - хочеться почати допомагати їм, підтримувати. А скільки молоді ще не знають, що такі взагалі центри реабілітації існують. Я твердо знаю і розумію, що додому повертатися найближчим часом не варто. Має пройти час, щоб все те, що мене так довго тримало, на зовсім відпустило. А далі я вірю, що у мене все буде добре, тому що я сама цього дуже хочу.

Ніхто мене не змушує і не примушує залишатися все життя на центрі, це моє бажання. Це нові можливості, перспективи, це зовсім інше життя, про яку я дуже давно мріяла. Взагалі наш реабілітаційний центр передбачає піврічне перебування; за цей час людина сильно змінюється, одужує, далі вже за його бажанням - хоче повертається додому, хоче залишається. Він сам приймає рішення. Найчастіше в процесі реабілітації від наркотичної, алкогольної залежностей в людині проявляються його можливості, таланти, здібності і тоді вже люди, які займаються подальшим розвитком обов'язково допомагають йому реалізувати себе в житті.

  • - Якби була можливість прожити життя заново, як би ти його прожила?

Чесно? Також, нічого не змінюючи, ось тільки напевно хотілося б інститут закінчити, а так, якби не моє минуле життя, то не було б можливо такий зараз мене Справжньою. Позаду гіркий досвід, але його я проходжу, і буду надалі їм ділитися з іншими людьми, тим самим допомагаючи їм.

  • - Що на твій погляд підштовхує людей до бажання вжити алкоголь, наркотики?

У всіх по різному. Я знаю багато історії молодих людей, які розповідали, як і з чого вони починали. У кого-то це взагалі ні до чого не віщувало: звичайна компанія, музика. Пригостили - вирішила один раз спробувати і все ... Хтось починав або починає вживати алкоголь, наркотики бо в їхньому колі це просто модно, а хто не з тими - той проти них. Завжди підтягуються до більшості.

Якщо також в родині батьки вживають алкоголь, наркотики, підліток сам мимоволі стає об'єктом цієї пристрасті. Багато хлопців починають вживати через свою нерішучість, замкнутість, наркотик і алкоголь відразу знаходить таких людей і дає їм сил повірити в себе.

На головну

Читати також:

- методи лікування алкоголізму

- жіночий алкоголізм

- спільна сімейна психотерапія

співзалежність

- реабілітація наркоманів

- детоксикація

- програма реабілітації наркоманів

РЕАБІЛІТАЦІЙНИЙ ЦЕНТР «РЕЦЕНА»

Лікування наркоманії в групахЛікування наркоманії та творчий розвитокЛікування наркоманії - шлях до нового життя

Реабілітаційний центр «Рецена» працює вже більше 20 років. За цей час ми домоглися відмінних результатів з лікування алькогольних і наркотичної залежності. І це підтверджено статистикою, де максимальний термін тверезості - 20 років, самий мінімальний - 1 рік. За час нашої роботи було створено та відновлено сім'ю і сімейні стосунки, народилися дітки, хлопці, які раніше вмирали від наркотиків, зараз мають обрахованіе, роботу і стабільний заробіток. На даний момент, в нашому центрі проходять реабілітацію залежні люди, котоире приїхали з різних міст України та Росії.

НАША КОМАНДА

У нас велика кваліфікована команда, яка складається з 38 співробітників, і 12 волонтерів. У число співробітників входять консультанти, які проходили спеціалізовану школу по хімічної залежності, і знають про проблему наркоманії та алкоголізму не з чуток. Так само у нас є 10 психотерапевтов і 10 арт-терапевтов, які мають спеціалізовану освіту в області психології і психіатрії.

ПРОГРАММА 12 КРОКІВ

Наш наркологічний центр працює за програмою  «12 кроків». У багатьох хлопців є внутрішні проблеми. які необхідно опрацювати - для чого в центрі працюють висококваліфіковані психологи і арт-терапевти - щоб надалі їм це не завадило виздоравсівать. Ми розробили спеціальний зошит, по якій пишуться письмові роботи. За цим письмовим роботам опрацьовується кожен крок окремо, а так же, початок і наслідки вживання, взаємини в сім'ї, і багато іншого. Ми створили зошит з профілактики зриву, де щотижня можна переглянути та опрацювати, що могло підвести до зриву. Завдяки цьому, хлопці вчаться аналізувати свій психологічний стан, і вчаться боротися з негативними думками, емоціями, ситуаціями.

ЯК МИ ПРОВОДИМО ЧАС

Регулярно   в нашій організації, проходять терапевтичні табори, де збираються видужуючі залежні з Росії, України, Німеччини, Білорусі та Ізраїлю. Це час проходить дуже весело і цікаво: КВК, котоире придумують самі учасники; спілкування із зірками кіно і естради; творчі концерти; родітільскіе вечора; флеш-моби - і багато іншого. Два рази на рік ми зустрічаємося влітку на море, і один разз взимку, в пансіонаті або будинку відпочинку. Хлопці, котоире проходять лікування в реабілітаційному центрі, регулярно відвідують баню, виїжджають на чемпіонати з футболу, які проводяться між організаціями, різні спортивні заходи. Ми за здоровий спосіб життя.

Читати далі

ВІДГУКИ

Аня

Привіт! Напевно, як більшість підлітків, з ранніх років я почала до пізньої ночі тинятися по вулицях, мої друзі були старші за мене, і вже багато пробували в житті. У 11 років я вперше напилась горілки з компанією хлопців на свій день народження. Відчувши, що стала своєю в дошку, я продовжувала в тому ж дусі. Щоб було різноманітніше почали пробувати наркоту: спочатку просто травичку курили, потім вже десь в 14 років дійшло ...

Читати далі

До реабілітаційного центру Рецена

До реабілітації

Після реабілітаційного центру Рецена

Після реабілітаці

Рома

Озираючись на своє минуле я відчуваю двоякі почуття. З ранніх років у мене були причини для образ на цей величезний світ, але я не впевнений, що це виправдовує мої вчинки. З самого дитинства я ставав жертвою і терпилою у стосунках з цим величезним світом; пішовши в школу у мене відразу з'явилися проблеми в спілкуванні з однокласниками, і не тільки. Коли мені було 11, батько пішов з сім'ї, і я залишився жити з мамою. Вона стала ....

Читати далі

До лікування наркоманії

До реабілітації

Після лікування наркоманії

Після реабілітації

Оксана

Одним з найпоширеніших напрямків в музиці в наш час - реп. Цей жанр музики висловлює свого роду протест проти системи, вираз своєї індивідуальності, неповторності, яскравості. У кожній своїй композиції виконавець намагається писати про своє життя, про важкі ситуації, які доводилося долати, про особисті переживання та інших побутових проблемах. На жаль однією з найголовніших ....

Читати далі

До проходження курсу лікування наркоманії

До реабілітації

Після проходження курсу лікування наркоманії

Після реабилитації